Archiwum: styczeń 2021

2021-01-04

W roku szkolnym 2020/2021 nasze Przedszkole uczestniczy w projekcie Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach „MOGĘ! Zatrzymać SMOG Przedszkolaku złap oddech – II edycja”.

Szanowni Rodzice
2021-01-08

Dyrektor Przedszkola nr 23 w Rybniku, informuje, że pracownik naszej placówki ma pozytywny wyniku testu COVID-19.
Zgodnie zaleceniem Sanepidu dzieci oraz pracownicy obecni w przedszkolu 5 stycznia 2021 r. zostają objęci nadzorem epidemiologicznym do 15 stycznia 2021 r.
W trakcie nadzoru epidemiologicznego, należy mierzyć przynajmniej dwa razy dziennie temperaturę, prowadzić obserwację stanu zdrowia, a także ograniczyć kontakty z innymi osobami i wyjścia z domu.
W razie wystąpienia niepokojących objawów należy zgłosić się do lekarza rodzinnego. Przedszkole pracuje bez zmian.

Renata Brzezinka
Dyrektor Przedszkola nr 23 w Rybniku

Z okazji Dnia Babci i Dziadka
2021-01-20

Życzymy Wam wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności by miłość i szacunek płynące z serc ukochanych wnuków przynosiły radość i uśmiech każdego dnia.

Z najlepszymi życzeniami
Dyrektor i Pracownicy Przedszkola

2021-01-26

Szanowni Rodzice. Jest zima, czyli najcięższy czas dla niechcianych i porzuconych zwierząt. Po raz kolejny więc nasze przedszkole organizuje zbiórkę karmy i darów dla Schroniska dla Zwierząt w Rybniku. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej akcji. Liczymy, że los zwierząt nie jest Państwu obojętny.

 

 

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach