2020-05-05

INFORMACJE DOTYCZĄCE NABORU DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

2020-05-08

Szczegółowe informacje dotyczące budżetu obywatelskiego dostępne są na miejskiej stronie internetowej www.rybnik.eu

2020-05-21

Mając na uwadze niekorzystną sytuację epidemiologiczną dotyczącą zakażeń SARS-CoV-2 na terenie Rybnika i okolic Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rybniku "nie rekomenduje" otwarcia żłobków i przedszkoli z dniem 25.05.2020 r.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)
2020-05-26

Z okazji Dnia Matki w tym wyjątkowym dniu,

wszystkim Mamom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia;

dużo radości, szczęścia, miłości

oraz wytrwałości w pełnieniu matczynych obowiązków.

Drodzy Rodzice!
2020-05-29

Informuję, że od 01.06.2020r. przedszkole wznawia działalność opiekuńczo - wychowawczą dla tych wychowanków, których rodzice zadeklarowali chęć posłania dziecka do przedszkola w czasie ograniczonego funkcjonowania placówki. Nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne.
W celu zapewnienia bezpiecznego pobytu naszych wychowanków w przedszkolu została wprowadzona nowa organizacja pracy. Bardzo proszę zapoznać się z poniższymi dokumentami, wytycznymi regulującymi funkcjonowanie przedszkola w nowej rzeczywistości. Proszę wydrukować oświadczenie i podpisane dostarczyć do placówki w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.
Pragnę Państwa zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby w naszej placówce dzieci miały zapewnione wszelkie wymogi bezpieczeństwa. To od naszej wspólnej odpowiedzialności zależeć będzie czy opracowane procedury skutecznie zapewnią bezpieczny pobyt dzieci w tej nietypowej dla nas wszystkich sytuacji.

OŚWIADCZENIE - KLIK

PROCEDURA WEJŚCIA/WYJŚCIA Z PRZEDSZKOLA - KLIK

INFORMACJE DLA RODZICÓW - KLIK

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach