Bal Karnawałowyw Przedszkolu

2021-02-09

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było dzisiaj w naszym przedszkolu.

 

Już od rana zaczęły pojawiać się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób było zliczyć ich wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.

Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości a to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach