Archiwum: listopad 2021

2021-11-05

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada i to właśnie tego dnia nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą krainę bajkowych postaci.

Akcja Charytatywna!
2021-11-09

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice. Przed nami zima, czyli najcięższy czas dla niechcianych i porzuconych zwierząt. Po raz kolejny nasze przedszkole organizuje zbiórkę darów dla podopiecznych Fundacji Pet Patrol w Rybniku. Akcja zostanie przeprowadzona w dniach 17-26 listopada 2021r. Tym razem pragniemy otoczyć szczególną opieką bezdomne koty, dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej akcji  poprzez zakup karmy dla tychże zwierząt. Fundacja bardzo prosi o mokrą karmę dla kotów z dużą zawartością mięsa. Szczególnie preferowana jest karma Animonda. Można też zakupić karmę Maxi Natural. Ta druga jest do nabycia w sklepach"Biedronka". Przyjmiemy także każdą ilość żwirku dla kotków, obojętnie jakiej firmy. Ponadto informujemy Państwa, że dnia 25 listopada, przed naszym przedszkolem zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz w/w Fundacji. Wolontariuszki ze skarbonkami będą czekać na Państwa datki w godzinach 7.30-8.30  oraz 14.00-15.00. Z góry dziękujemy za wszelkie dary i dobro niesione przez Was. Liczymy, że los zwierząt nie będzie Państwu obojętny!

2021-11-10

Jak co roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości. Dzieci zaprezentowały na niej patriotyczne wiersze i piosenki.

2021-11-23

Dnia 30 listopada 2021 r. (tj. wtorek) odbędzie się dodatkowa sesja fotograficzna dla dzieci w celu wykonania zdjęć do kalendarza na rok 2022

Zakup zdjęć będzie dobrowolny.

2021-11-25

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija

Podziękowanie!
2021-11-30

Wszystkim dzieciom oraz rodzicom, składamy serdeczne podziękowania za aktywny udział w zbiórce darów dla kotów  będących pod opieką Fundacji Pet Patrol. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu  potrzeb, zgromadziliśmy spore ilości karmy i żwirku. Dary zostały przekazane Fundacji. Pragniemy także poinformować, że w zbiórce, którą wolontariuszki prowadziły przed budynkiem przedszkola udało nam się zebrać 242 zł. Kociaki długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc!

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach