Archiwum: wrzesień 2021

2021-09-01

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola!

2021-09-15

15 września obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania.

2021-09-20

Wesołe zabawy i konkursy królowały podczas obchodów  Dnia Przedszkolaka, zorganizowanego jak co roku w naszym przedszkolu.

2021-09-28

Dnia 28.09.2021r. grupy "Pszczółki", „Kotki”, „Krasnoludki”, " Motylki" i "Biedronki" wybrały się na wycieczkę do Domu Kultury W Niedobczycach na spektakl pt. „ Pchła Szachrajka" Jana Brzechwy, w wykonaniy Teatru "Żelazny" z Katowic. To klasyczna pozycja polskiej literatury dziecięcej - wierszowana, zabawna opowieść o pchle, oszustce i naciągaczce, która po wielu swych "numerach", pod groźbą więzienia, obiecuje poprawę i uczciwe zycie.

Dzień Chłopaka
2021-09-30

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci!
Od najmłodszych lat uczymy dzieci, by pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Ważnym Świętem jest Dzień Chłopców, który obchodzimy 30 września. W tym dniu we wszystkich grupach dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i serdecznie uściskały. Był to dzień pełen uśmiechu, radości i dobrej zabawy. Wszystkim chłopcom, tym dużym i tym małym, życzymy uśmiechu nie tylko od święta, ale każdego dnia, radości, miłości i spełnienia najskrytszych marzeń. Wszystkiego Najlepszego!

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach