Archiwum: kwiecień 2020

Zapraszamy do zabawy :)
2020-04-06

Drogie Dzieci! Jesteśmy dumni z Waszej samodzielnej pracy w domu. Wykonujecie śliczne prace plastyczne, które zebrane razem stworzą niepowtarzalny album. Dlatego też chcemy Wam zaproponować, abyście wykonali wspólnie z rodzicami lub z rodzeństwem stronę tytułową do Waszego albumu. Już jesteśmy ciekawe jaki tytuł będzie miał wasz album.
Z tyłu każdej pracy plastycznej prosimy napisać datę wykonania. Do albumu należy również dołączyć metryczkę zawierającą imię, nazwisko dziecka oraz wypisać osoby, które pomogły w wykonaniu strony tytułowej.
Po powrocie do przedszkola, wszystkie przyniesione albumy zostaną nagrodzone :)

2020-04-06

Bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia. Cieszymy się, że możemy na bieżąco oglądać prace Waszych dzieci, jednak ze względu na przepisy RODO prosimy Państwa o to, aby zdjęcia przeznaczone do umieszczenia na stronie internetowej przedstawiały tylko pracę dziecka.

Konkurs Fotograficzny
2020-04-07

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „W domu zostajemy, Wielkanoc świętujemy”.
Szczegółowy Regulamin Konkursu znajdziecie państwo w zakładce "Konkurs fotograficzny"

 

2020-04-07

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracowników Służby Zdrowia. W tym roku to święto ma szczególny charakter....

UWAGA RODZICE
2020-04-10

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. zawieszenie funkcjonowania przedszkola zostaje przedłużone do 26 kwietnia br.

Nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne.

Renata Brzezinka – Dyrektor Przedszkola nr 23 w Rybniku

Wyniki Konkursu Fotograficznego
2020-04-30

„W domu zostajemy, Wielkanoc świętujemy”

Czytaj dalej -

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach