W ramach Ogólnopolskiej Akcji "Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką"
Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla grup przedszkolnych
pt. "MARZENIA PRZEDSZKOLAKA"

Konkurs plastyczny" Moja wymarzona złota rybka", organizowany przez Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej.

Prace konkursowe wykonały dzieci z grupy "Pszczółki": Beata, Emilka, Martyna, Milena, Michał, Wojtek.

Konkurs plastyczny "Legendy polskie"

Konkurs jest organizowany przez Przedszkole nr 50 w Rybniku w ramach realizacji programu edukacji patriotycznej pt. " Mali patrioci". W konkursie wzięły udział dzieci z grupy "Pszczółki"- Milena, Martyna i Paulina.

Konkurs "Kocham Cię Polsko". 

Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 50 w Rybniku. Konkurs jest organizowany w ramach realizacji programu edukacji patriotycznej i Europejskiej pt.: "Mali Patrioci". W konkursie wzięła udział Emilia Greszla z grupy Biedronki, która zaprezentowała wiersz Ryszarda Przymusa pt.: "Polska". Celem konkursu było pielęgnowanie postaw patriotycznych, popularyzowanie poezji opiewającej piękno Polski, Rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań poezją patriotyczną, rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci, promocja talentów, zachęcanie do występów na scenie. 

Konkurs "Mój pupil" organizowany przez Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku. W konkursie wzięła udział Paulina Zimoń z grupy Biedronki oraz Alicja Pigulak i Matylda Dydyna z grupy Kotki. Konkurs plastyczny przeznaczony był dla przedszkolaków- 4 edycja. Do wykonania była praca formatu A4. 

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach