Grupa "Kotki" - Ogłoszenia

SZANOWNI RODZICE!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przyprowadzanie do przedszkola tylko ZDROWYCH DZIECI.

W razie jakichkolwiek oznak choroby u dziecka (kaszel, gorączka, katar, wymioty, itp.) prosimy aby dziecko pozostało przez kilka dni w domu na obserwacji. 

                                         Serdecznie dziękujemy. 

Drodzy Rodzice 22.03.2021 (tj. poniedziałek) będziemy obchodzić pierwszy Dzień wiosny. W ramach możliowści proszę, aby dzieci w tym dniu ubrane były na zielone lub miały element zieleni. Z góry dziękuję za współpracę

Drodzy Rodzice Balik Karnawałowy w naszej grupie odbędzie się 09.02.2021.

Ważna informacja !!!!

Dyrektor Przedszkola nr 23 w Rybniku, informuje, że nasz wychowanek uczęszczający do grupy "Kotki" ma pozytywny wyniku testu COVID -19. Zgodnie zaleceniem Sanepidu dzieci oraz pracownicy z tej grupy zostają objęci do 10 grudnia 2020 r. nadzorem epidemiologicznym.

W trakcie nadzoru epidemiologicznego, należy mierzyć przynajmniej dwa razy dziennie temperaturę, prowadzić obserwację stanu zdrowia, a także ograniczyć kontakty z innymi osobami i wyjścia z domu do sytuacji życiowo niezbędnych.

W razie wystąpienia niepokojących objawów należy zgłosić do lekarza

Drodzy Rodzice 12.10.2020 w naszym przedszkolu  odbędzie się "Bal jesienny" w ramach możliwości proszę aby dzieci ubrane były w kolorach jesieni, chętne dzieci mogą również przebrać się za zwierzątka. Wystarczy jakiś jeden element. Z góry dziękuję za współpracę.

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach