Warsztaty z Bezpiecznym Misiem

2019-04-02

Dzisiaj 02.04.2019r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w bardzo ciekawym wydarzeniu.

Bawiliśmy się bowiem z Bezpiecznym Misiem. Odwiedziła nas pani Joanna Starosta z firmy EDUMED, która przeprowadziła z dziećmi warsztaty z pierwszej pomocy.  Temat bardzo trudny, ale przedstawiony w tak wspaniały sposób, że dzieci siedziały jak zaczarowane, a uśmiech gościł na ich buziach przez cały czas zajęć. Pani Joanna pokazała dzieciom, gdzie pracuje ratownik medyczny, zapoznała wszystkich z telefonem alarmowym, ale przede wszystkim przeprowadziła wraz z nimi zabawy z wykorzystaniem swojego medycznego ekwipunku. Zajęcia zawierały wiele cennych informacji, które przydadzą  się w życiu.